Ubytování v Gentu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Gentu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Gentu, kde najdeme města Drongen, Sint-Martens-Latem, Destelbergen, Heusden a Lovendegem.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Hostel Uppelink 

Foto: Hostel Uppelink
Pokojů: 74
Hodnocení hostů
89 %

Hostel Uppelink poskytuje ubytování v Gentu, hned vedle mostu sv. Michala. Hosté zde mohou využívat bar, neplacené Wi-Fi a k dispozici je také možnost pěších prohlídek s průvodcem zdarma.


2. Treck Hostel 

Foto: Treck Hostel
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
85 %

Hostel Treck se nachází v Gentu. Na místě je gril, bezplatné Wi-Fi a bar. V některých pokojích je posezení, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Koupelny jsou sdílené. K dispozici je sdílená kuchyň.


3. Hostel 47 

Foto: Hostel 47
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
86 %

Hostel 47 is housed in a historical building in Ghent less than a 10-minute walk from the historic city centre with St Bavo’s Cathedral, the Belfry of Ghent, Korenmarkt Square and the Gravensteen.

Pokoje

Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba24 - 24 EUR za noc
Postel v 5lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba24 - 24 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupelnou
osoby66 - 66 EUR za noc
Třílůžkový pokoj typu Basic se společnou koupelnou
osoby90 - 90 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby108 - 108 EUR za noc

4. De Draecke Hostel 

Foto: De Draecke Hostel
Pokojů: 30
Hodnocení hostů
82 %

De Draecke Hostel s barem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován pouhý 1 km od historického centra Gentu. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: